האתר מוצע לרכישה. לרכישת האתר חייגו:

052-5284038

פניה מהירה

מתנפחים הפכו זה מכבר לשם דבר. אטרקציות לאירועים שונים בכלל ולקייטנות וימי כיף של ילדים בפרט. ניתן להציבם על מדשאות, בתוך בריכות, בחצרות בתים ובמתחמים שונים. השימוש בהם מהנה וחווייתי. לא נדרשים תשתית וציוד רב להתקנתם ולהשמשתם.

על מנת לוודא כי המתנפחים עומדים בכל תקני האיכות והבטיחות הנדרשים ( כאשר הם מיועדים לילדים ודאי אין איש שיעז להקל ראש בנושא הזהירות והבטיחות) יש חשיבות רבה להזמין אתם מחברה מקצועית ואמינה. ג'נרל גרופ היא חברה כזאת. (חוות דעת חמות ומחמיאות של לקוחות מעידות על כך וממחישות זאת).  חשוב לציין, כי בשנים האחרונות נעשה שימוש במתנפחים גם באירועי יח"צ וקידום מכירות. חברות שונות המציגות את המוצר או השירות שלהן בתערוכות, בכנסים, בוועידות, בירידים, ובימי חשיפה שונים משתמשות במגוון מתנפחים להשכרה כפלטפורמה שיווקית וכאחד האמצעים החזותיים היותר אפקטיביים למיתוגן.

השכרת מתנפחים לכל מטרה

השכרת מתנפחים מייתרת את הצורך לקנות אותם, ודאי כאשר אין הצדקה לכך. שכירתם לאירועים קצרי מועד מאפשרת הפקה ומיצוי מלוא הפוטנציאל הגלום בהם באופן שהתועלת וההנאה המופקות מהם מצדיקה את עלות השימוש בהם. מתנפחים כיום בשונה מבעבר מעשירים בין השאר גם אירועים חגיגיים בהם הקהל הוא גם ברובו מבוגרים, כגון חתונות, מסיבות בר/בת מצווה, אירועי חברה ועוד, ולא רק כפי שהיה נהוג בימים עברו כאשר שימשהו המתנפחים כפתרון לפעילות בימי הולדת בלבד.

ניתן ליצור באמצעות מתנפחים שונים שערי כניסה, במות, מתחמים קטנים שונים בתוך מרחב ציבורי ועוד.מתנפחים מתאימים אפוא למגוון שימושים- למבוגרים , לילדים ולנוער. מתנפחים במגוון עיצובים, לרבות כאלה שמשולבים בהם מים וקצף, הופכים אותם לחלק בלתי נפרד ממסיבות מים, מקייטנות, מימי כיף וגיבוש ועוד. רבים מהלקוחות שגילו את היתרונות הרבים הגלומים במתנפחים כמנוע וכמנוף שיווקי אפקטיבי הופכים את השימוש בהם למרכיב קבוע ובלתי נפרד מכל מקום ובכל זמן שבהם הם נחשפים בפני קהלי יעד שונים בכלל ולקוחות פוטנציאליים בפרט.  

רכים ונעימים למגע

המתנפחים השונים, המוצעים במגוון סוגים, גדלים, צורות וצבעים נעימים למגע. ילדים אוהבים לקפוץ עליהם, לשכב, להשתולל ולהפוך אותם למניע ולמנוע של פעילות דינאמית ואטרקטיבית. במתחמים שבהם מוצעים המתנפחים אפשר לראות ילדים משתעשעים בהם במשך זמן רב. הקסם של המתנפחים אינו סוד- הוא גלוי. הוא ניתן למישוש. המרקם הרך והנעים של המתנפחים, צבעיהם הססגוניים, הצורות השונות, האפשרות ליצור באמצעותם מתחמי פעילות אטרקטיביים לילדים הופכים אותם לפריט בלתי נפרד מאירועים שונים בכלל וקיץ, על שפת בריכה, בפרט. אם אתם רוצים ליהנות מההיצע המגוון של מתנפחים להשכרה, נשמח לסייע לכם במידע, בייעוץ ובטיפים שונים כדי למקסם את ההנאה שעשויים להפיק מהמתנפחים מי שהם נשכרים על מנת לשעשע אותם ולגרום להם הנאה.

 

10% הנחה

ללקוחות האתר

מבצעי קיץ

מטורפים

קצת עלינו...

חברת ג'נרל גרופ הינה יבואנית מתקנים מתנפחים...... השכרה ומכירה של...... הפקת אירועים גדולים וקטנים במחירים אטרקטיבים.... חרטנו על דיגלנו את איכות השירות ושביעות רצון הלקוח...

צרו קשר

להצעת מחיר ו/ או קבלת פרטים נוספים לגבי רכישת האתר אנא צרו איתנו קשר

ניווט מהיר