האתר מוצע לרכישה. לרכישת האתר חייגו:

052-5284038

פניה מהירה

הרגע המיוחד הזה שאתם נזכרים באירוע שהיה לכם בעבר ורוצים לחזור לערב הזה, באמצעות מפעיל קריוקי לאירוע שלכם, תוכלו לקבל חוויה עוצרת נשימה

 

מפעיל הקריוקי מגיע עם ציוד מתאים לביצוע הפעלת קריוקי, הציוד הנדרש הוא מסך נגלל, מקרן, רמקולים, ותאורה, באמצעות כל הכלים הללו מצפה לכם ערב קריוקי נפלא.

אז איך יוצרים ערב קריוקי איכותי?

מפעיל הקריוקי הוא המרכיב להצלחה, באם תזמינו מפעיל קריוקי איכותי, מצפה לכם ערב בלתי נשכח, מפעיל איכותי ואמין שידאג גם מידי פעם לזרוק בדיחה

או לבצע גם שירים עם האנשים, לא כל אחד יכול להיות מפעיל קריוקי איכותי ואמין, לכן רצוי שתבדקו ותחפשו המלצות על מפעיל אמין ומקצועי אשר מתמחה בזה שנים רבות.

לשיר לבד? יותר כיף ביחד..

כידוע בשנים האחרונות תופעת הקריוקי התפשטה מאוד, החל מאטרקציה לאירועים, קמו פאבים מיוחדים של קריוקי, חדרי קריוקי סגורים, וערכות קריוקי לבית, המון אנשים כיום קונים ערכת קריוקי ביתית

ומבצעים שירה עצמית או שירה עם חברים קרובים בלבד, אז למה לא לשיר בקבוצה? שירה בקבוצה היא נעימה יותר והיא חווית לכל האורחים, ניתן לצחוק, לשתות במקביל, וגם לבצע ביצועים לא הכי מקוריים.

מה חשוב באמת בהפעלת קריוקי?

  • ציוד איכותי - אתם לא רוצים שבאמצע השירה הרמקול יפסיק לעבוד.

  • מקרן מקצועי - אם אתם רוצים לראות את מילות השיר מומלץ להביא מפעיל שישתמש במקרן חדיש ולא במשהו מיושן.

  • מסך גדול - מדובר באחד הדברים החשובים ביותר, ככל שמספר האנשים גדול כך צריך מסך גדול יותר למקרן.

  • הגברה חזקה - כאשר אתם נמצאים במקום פתוח שומעים הרבה פחות חזק מאשר במקום סגור, לכן במידה ואתם עורכים אירוע קריוקי במקום פתוח בקשו ממפעיל הקריוקי להביא רמקול נוסף על מנת לחזק את המוסיקה.

  • אמינות - במידה ואתם סוגרים הפעלת קריוקי בקשו מהמפעיל להגיע שעה לפני האירוע על מנת לארגן את הציוד לפני שכולם מגיעים, לא תרצו שהאורחים יגיעו ויסתכלו עליו מרכיב את הציוד.

בקיצור.. קריוקי לאירועים זו אטרקציה בלתי נשכחת, כל אחד כיום רוצה לקחת את המיקרופון ליד ולהתחיל לשיר את השיר האהוב עליו.. שיהיה בהצלחה!

10% הנחה

ללקוחות האתר

מבצעי קיץ

מטורפים

קצת עלינו...

חברת ג'נרל גרופ הינה יבואנית מתקנים מתנפחים...... השכרה ומכירה של...... הפקת אירועים גדולים וקטנים במחירים אטרקטיבים.... חרטנו על דיגלנו את איכות השירות ושביעות רצון הלקוח...

צרו קשר

להצעת מחיר ו/ או קבלת פרטים נוספים לגבי רכישת האתר אנא צרו איתנו קשר

ניווט מהיר